
Приставне ліжечко для новонароджених із функцією гойдання (3-в-1, музика, USB, таймер) Mastela 8902
Продавець: Круті тачки
6 428 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 8902
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Приставне ліжечко для новонароджених із функцією гойдання (3-в-1, музика, USB, таймер) Mastela 8902». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | MASTELA |
| Страна производитель | Китай |
| Блокировка механизма качания | Да |
| Вес кроватки | 8.7 кг |
| Высота с учетом боковин | 110 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 109 см |
| Длина спального места | 81 см |
| Колесики | Да |
| Комплектация матрасом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 18 кг |
| Материал каркаса | стальная труба |
| Навесной игровой элемент | перекладина с игрушками |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Пол | Унисекс |
| Система защиты от произвольной регулировки кроватки | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная передняя стенка | Да |
| Тип кроватки | Кроватка-люлька |
| Тип механизма качания | маятниковый |
| Уровни регулировки высоты ложе | 2 |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Белый |
| Ширина | 66 см |
| Ширина спального места | 47 см |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-10-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-15
Щиро дякую за швидку відправку...
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-02
Дуже гарне, та якісне ліжечко. Оператори швидко зв'язалися та відправили замовлення.
2024-06-05
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності




