
Пупс функціональний (40 см, ходить на горщик, рухливі кінцівки, п'є з пляшечки, аксесуари) YL 2440 A-G
Продавець: Круті тачки
681 ₴946 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YL 2440 A-G
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Пупс функціональний (40 см, ходить на горщик, рухливі кінцівки, п'є з пляшечки, аксесуари) YL 2440 A-G». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 40 см |
| Высота упаковки | 380 мм |
| Длина упаковки | 265 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 155 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-18
Все чудово, все сподобалося
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-23





