
Пупс функціональний (40 см, п'є з пляшечки, ходить на горщик, заплющує очі, шезлонг, пляшечка, горщик, аксесуари) YL 2440 G-A
Продавець: Круті тачки
809 ₴1 123 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YL 2440 G-A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пупс функціональний (40 см, п'є з пляшечки, ходить на горщик, заплющує очі, шезлонг, пляшечка, горщик, аксесуари) YL 2440 G-A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 40 см |
| Высота упаковки | 400 мм |
| Длина упаковки | 367 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-27
Лялька дуже якісна. Онучка задоволена.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




