
Пупс функціональний TK Group (датчик руху, звуки: сміх, плач, засинає, висота 42 см, гумовий) QM 24040
Продавець: Круті тачки
1 717 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: QM 24040
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Пупс функціональний TK Group (датчик руху, звуки: сміх, плач, засинає, висота 42 см, гумовий) QM 24040». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | TK Group |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 42 см |
| Высота упаковки | 450 мм |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Резина |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-09
Замовила ляльку ,відправили швидко ,сама лялька дуже гарна ,та якісна ,дуже схожа реально на дитину ,рекомендую цей сайт на 💯,та продавця )продавець дуже ввічливий ♥️
2025-11-28
Дуже дякую, за лялечку, якраз встигла прийти до дня народження донечки) вона її з рук не випускає, лялька реагує на рухи сміється, плаче, засинає))Моя щира рекомендація)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна



