
Пупс функціональний TK Group (висота 42см, гумовий, звуки, пустушка, пляшечка, памперс, в коробці) QM 24059
Продавець: Круті тачки
1 254 ₴1 717 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: QM 24059
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пупс функціональний TK Group (висота 42см, гумовий, звуки, пустушка, пляшечка, памперс, в коробці) QM 24059». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | TK Group |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 42 см |
| Высота упаковки | 450 мм |
| Длина | 20 см |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Резина |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Тип батарейки | АА |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 11 см |
| Ширина упаковки | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-28




