
Робот на пульті управління (звук, світло, стріляє кулями, ходить, їздить, 2 кольори на вибір) 27110
Продавець: Круті тачки
1 097 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 27110
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Робот на пульті управління (звук, світло, стріляє кулями, ходить, їздить, 2 кольори на вибір) 27110». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 330 мм |
| Высота упаковки | 360 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Робот |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




