
Собачка робот на пульті управління (2 кольори, музика, сенсор, їздить, танцює, програмований) CX-95
Продавець: Круті тачки
1 456 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CX-95
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Собачка робот на пульті управління (2 кольори, музика, сенсор, їздить, танцює, програмований) CX-95». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 175 мм |
| Длина | 225 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 130 мм |
| Высота упаковки | 220 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Тип | Домашнее животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина упаковки | 145 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-06
Переваги
Гарне обслуговування




