
Рюкзак шкільний для дівчинки Space Пісик (ортопедична спинка, 2 відділення) 989064
Продавець: Круті тачки
1 370 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 989064
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак шкільний для дівчинки Space Пісик (ортопедична спинка, 2 відділення) 989064». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Space |
| Вес | 870 г |
| Высота | 34 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | S(115-130 см) |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Рисунок |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 26 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-18
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



