
Рюкзак шкільний для підлітків GoPack Teens GO24-162L-3 (зріст від 145 – 175 см)
Продавець: Круті тачки
1 673 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: GO24-162L-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак шкільний для підлітків GoPack Teens GO24-162L-3 (зріст від 145 – 175 см)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GoPack |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 18 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 19 л |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень |
| Пол | Для мальчиков |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 32 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



