
Рюкзак шкільний напівкаркасний GoPack Education (ортопедичний, зріст від 115 до 130 см) 165S-3 Speed Hunter
Продавець: Круті тачки
2 073 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: GO24-165S-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак шкільний напівкаркасний GoPack Education (ортопедичний, зріст від 115 до 130 см) 165S-3 Speed Hunter». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GoPack |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 34.5 см |
| Глубина | 12.5 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 12 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень |
| Пол | Для мальчиков |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | S(115-130 см) |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Рисунок |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 26 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-15
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




