
Рюкзак шкільний напівкаркасний GoPack Education (ортопедичний, зріст від 130 до 145 см) 165M-2 Just Enjoy
Продавець: Круті тачки
2 073 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: GO24-165M-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак шкільний напівкаркасний GoPack Education (ортопедичний, зріст від 130 до 145 см) 165M-2 Just Enjoy». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GoPack |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 13 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 15 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Сиреневый |
| Ширина | 28 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна




