
Рюкзак шкільний ортопедичний GoPack Education (зростання від 130 до 145 см) GO24-182M-4 Funny CowCat
Продавець: Круті тачки
1 458 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: GO24-182M-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак шкільний ортопедичний GoPack Education (зростання від 130 до 145 см) GO24-182M-4 Funny CowCat». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GoPack |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 41 см |
| Глубина | 17 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 15 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 29 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-22
Переваги
Товар був у наявності



