
Рюкзак шкільний ортопедичний Kite Education teens (зріст від 145см) K24-8001L-3
Продавець: Круті тачки
2 665 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: K24-8001L-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак шкільний ортопедичний Kite Education teens (зріст від 145см) K24-8001L-3». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 970 г |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 23 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 25.5 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень |
| Пол | Для мальчиков |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 33 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-15
гарне обслуговування, все прийшло, як описано про товар. Дякую 😉
Переваги
Гарне обслуговування



