
Самокат двоколісний Best Scooter (амортизатор, алюмінієве гальмо, колеса PU 145) R - 35959 Жовтий
Продавець: Круті тачки
1 828 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: R - 35959
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат двоколісний Best Scooter (амортизатор, алюмінієве гальмо, колеса PU 145) R - 35959 Жовтий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Best Scooter |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота рулевой стойки | 89 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 145 мм |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Подножка, Амортизатор, Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Желтый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-06
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна



