
Самокат двоколісний Best Scooter (кермо 88-102см, колеса PU діаметром 200мм, сталева рама) FL-79200 Синій
Продавець: Круті тачки
2 063 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: FL-79200
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат двоколісний Best Scooter (кермо 88-102см, колеса PU діаметром 200мм, сталева рама) FL-79200 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Best Scooter |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота рулевой стойки | 102 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 200 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Особенности | Ножной тормоз, Регулировка руля по высоте, Подножка, Ручной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-06
Продавець швидко надіслав товар, все прийшло ціле




