
Самокат двоколісний дитячий Best Scooter (колеса PU 200мм, передній амортизатор) Skyper Unic UN-69470
Продавець: Круті тачки
2 319 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: UN-69470
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат двоколісний дитячий Best Scooter (колеса PU 200мм, передній амортизатор) Skyper Unic UN-69470». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Самокат двоколісний дитячий (кермо 64/84см, колеса 145 мм, складаний) iTrike SR 2-005-BLB Синій

Самокат двоколісний дитячий (кермо 64/84см, колеса 145 мм, складаний) iTrike SR 2-005-VB Фіолетовий

Самокат двоколісний дитячий (кермо 64/84см, колеса 145 мм, складаний) iTrike SR 2-005-RB Червоний

Самокат двоколісний дитячий (кермо 64/84см, колеса 145 мм, складаний) iTrike SR 2-005-BLB Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Best Scooter |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 102 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 200 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Регулировка руля по высоте, Амортизатор, Подножка, Ручной тормоз |
| Рисунки и надписи | С надписями |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-20
Дуже оперативно зізвонилися та відправили товар. Все відповідає опису. Рекомендую продавця.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


