
Самокат двоколісний дитячий (кермо 64/84см, колеса 145 мм, складаний) iTrike SR 2-005-VB Фіолетовий
Продавець: Круті тачки
1 617 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SR 2-005-VB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат двоколісний дитячий (кермо 64/84см, колеса 145 мм, складаний) iTrike SR 2-005-VB Фіолетовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Самокат двоколісний дитячий Best Scooter (колеса PU 200мм, передній амортизатор) Skyper Unic UN-69470

Самокат двоколісний дитячий (кермо 64/84см, колеса 145 мм, складаний) iTrike SR 2-005-BLB Синій

Самокат двоколісний дитячий (кермо 64/84см, колеса 145 мм, складаний) iTrike SR 2-005-RB Червоний

Самокат двоколісний дитячий (кермо 64/84см, колеса 145 мм, складаний) iTrike SR 2-005-BLB Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 84 см |
| Диаметр колеса | 145 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Рисунки и надписи | С надписями |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Фиолетовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


