
Самокат двоколісний "Skyper Pegas" (колеса PU 145 мм, сталева рама, ручне гальмо, у коробці) PG-69220
Продавець: Круті тачки
1 115 ₴1 527 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: PG-69220
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат двоколісний "Skyper Pegas" (колеса PU 145 мм, сталева рама, ручне гальмо, у коробці) PG-69220». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Самокат двоколісний "Skyper" (колеса PU 200 мм, 1 амортизатор, ручне гальмо) Sirius S - 29994 Рожево-бірюзовий

Самокат двоколісний "Skyper" (колеса PU 200 мм, 1 амортизатор, ручне гальмо) Sirius S - 86735 Чорно-червоний

Самокат двоколісний "Skyper" (колеса PU 200 мм, 1 амортизатор, ручне гальмо) Sirius S - 95019 Чорно-салатовий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Best Scooter |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 89 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 145 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Особенности | Ручной тормоз, Подножка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Зелёный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-18
Все норм, купил самокат, доставили на розетку за 50 грн
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


