
Самокат дитячий 5в1 Best Scooter (додаткові колеса, сидіння, батьківська ручка, підсвічування коліс) P-67303
Продавець: Круті тачки
1 868 ₴2 491 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: P-67303
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат дитячий 5в1 Best Scooter (додаткові колеса, сидіння, батьківська ручка, підсвічування коліс) P-67303». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Best Scooter |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.35 кг |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 72 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Количество колес | 3 |
| Конструкция | Складная |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз, Защитный бортик, Родительская ручка, Светодиодная подсветка колес, Регулировка руля по высоте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Цвет | Бирюзовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-03
Самокат класний,дитині сподобався.Рекомендую продавця.Швидко доставили.Гарне обслуговування.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



