
Самокат дитячий 5в1 з сидінням та батьківською ручкою Best Scooter (додаткові коліщатка) LS-63098 Салатовий
Продавець: Круті тачки
2 084 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LS-63098
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат дитячий 5в1 з сидінням та батьківською ручкою Best Scooter (додаткові коліщатка) LS-63098 Салатовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Best Scooter |
| Вес | 4.35 кг |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 72 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Количество колес | 3 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Подножка, Ножной тормоз, Регулировка руля по высоте, Светодиодная подсветка колес, Родительская ручка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Цвет | Салатовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-05-02
Товар прийшов швидко, але немає інструкції в коробці, шукали і складали з ютубом і схожою версією
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



