
Самокат із надувними колесами 12 дюймів iTrike SR 2-043-1-OR Помаранчевий
Продавець: Круті тачки
1 855 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SR 2-043-1-OR K50
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Самокат із надувними колесами 12 дюймів iTrike SR 2-043-1-OR Помаранчевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Самокат із надувними колесами 12 дюймів iTrike SR2-047-BBL Синій | Самокат для підлітка

Самокат із надувними колесами 12 дюймів iTrike SR2-043-1-G Сірий

Самокат із надувними колесами 12 дюймів iTrike SR2-043-1-B Чорний | Самокат для підлітка

Самокат із надувними колесами 14 дюймів iTrike SR2-045-1-G Сірий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота рулевой стойки | 85 см |
| Диаметр колеса | 305 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Особенности | Ручной тормоз, Ножной тормоз, Амортизатор, Подножка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Оранжевый |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-02
Переваги
Товару не було в наявності2025-11-15
Замовила на сайті для дитини самокат, все супер. Гарна ціна, швидко відправили, самокат хорошої якості. Дитина щаслива. Дякую)



