
Самокат трюковий iTrike (HIC, колеса ПУ 100 мм, кермо 85 см) SR 2-066-6-B3 Чорно-жовтогарячий
Продавець: Круті тачки
1 450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SR 2-066-6-B3 K50
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат трюковий iTrike (HIC, колеса ПУ 100 мм, кермо 85 см) SR 2-066-6-B3 Чорно-жовтогарячий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота рулевой стойки | 47 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 100 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Подножка |
| Рисунки и надписи | Узор |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
| Цвет | Оранжевый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-07
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності




