
Самокат трюковий iTrike (колеса ПУ 100 мм, кермо 87 см, 2 кольори) SR2-075-2
Продавець: Круті тачки
1 327 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: SR2-075-2 K60
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Самокат трюковий iTrike (колеса ПУ 100 мм, кермо 87 см, 2 кольори) SR2-075-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота рулевой стойки | 87 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 100 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Рисунки и надписи | Узор |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
| Цвет | Разные цвета |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-06
Переваги
Товар був у наявності2025-10-03
Рекомендую продавця 👍👍👍Замовляла доньці самокат, все відправили дуже швидко! Самокат відповідає опису - дочка в захваті!Приємне обслуговування - на вищому рівні!!!
2025-09-25





