
Швейна машинка для дому 12 в 1 RD-402 Багатофункціональний оверлок швейна машина з подвійною ниткою
Продавець: Kanctovar
1 399 ₴1 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 01256/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Швейна машинка для дому 12 в 1 RD-402 Багатофункціональний оверлок швейна машина з подвійною ниткою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Швейна машинка "Sewing Machine" Портативна електрична швейна машинка для дому

Міні швейна машинка для дому 505 LY-90 маленька автоматична швейна машинка

Швейна машинка для дому FHSM-519 Багатофункціональний оверлок швейна машина з подвійною ниткою

Портативна швейна машинка Mini Sewing SM202A / Міні швейна машинка для дому / Машинка для шиття
📋 Технічні характеристики
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 260 мм |
| Вышивальный блок | Да |
| Глубина | 120 мм |
| Дисплей | Нет |
| Коленный рычаг подъема лапки | Да |
| Количество швейных операций | 12 |
| Максимальная скорость шитья | 350 ст./мин |
| Максимальная ширина стежка | 2.5 мм |
| Освещение машины | Да |
| Переключатель положения иглы | Да |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Потребляемая мощность | 7.2 Вт |
| Регулировка давления лапки | Да |
| Рукавная платформа | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип челночного устройства | Ротационный горизонтальный |
| Тип швейной машины | Электромеханическая |
| Формирование петли | Автоматическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина | 270 мм |
| Шитье в нескольких направлениях | Да |
| Шитье двойной иглой | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-01-27
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались2023-12-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


