
Швейна машинка для дому FHSM-519 Багатофункціональний оверлок швейна машина з подвійною ниткою
Продавець: Kanctovar
2 399 ₴3 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: 16140/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Швейна машинка для дому FHSM-519 Багатофункціональний оверлок швейна машина з подвійною ниткою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Швейна машинка "Sewing Machine" Портативна електрична швейна машинка для дому

Міні швейна машинка для дому 505 LY-90 маленька автоматична швейна машинка

Швейна машинка для дому 12 в 1 RD-402 Багатофункціональний оверлок швейна машина з подвійною ниткою

Портативна швейна машинка Mini Sewing SM202A / Міні швейна машинка для дому / Машинка для шиття
📋 Технічні характеристики
| Тип швейной машины | Электромеханическая |
| Тип челночного устройства | Ротационный горизонтальный |
| Количество швейных операций | 12 |
| Формирование петли | Автоматическое |
| Вышивальный блок | Да |
| Максимальная ширина стежка | 2.5 мм |
| Потребляемая мощность | 7.2 Вт |
| Максимальная скорость шитья | 350 ст./мин |
| Состояние | Новое |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Регулировка давления лапки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Освещение машины | Да |
| Шитье двойной иглой | Да |
| Переключатель положения иглы | Да |
| Коленный рычаг подъема лапки | Да |
| Рукавная платформа | Нет |
| Шитье в нескольких направлениях | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 255 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Вес | 2.054 кг |
💬 Відгуки покупців (8)
2025-12-03
Машинка супер просто чудова.Рекомендую.
2024-12-16
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-23
2023-12-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-08
Доброго дня ❤️ машинка супер❤️ окреме дякую, що вставили нитку і трохи прошили🥰❤️ бо я вперше бачу швейну машинку, і знаю як користуватися лише з відео, а щев мене є питання: як обрізати нитку? Дякую за відповідь ❤️
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець2023-11-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


