
Сітка для сушіння риби та фруктів 35х35х65 см 3 полиці SN27
Продавець: Sense
133 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: 3535650SF
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сітка для сушіння риби та фруктів 35х35х65 см 3 полиці SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →
Міцна складна сітка для сушіння риби, грибів, овочів та фруктів (35x35x65 см).

Підвісний кошик-сітка для сушіння риби грибів та фруктів 45х45х55 см

Кошик-сітка для сушіння риби грибів та фруктів 40х40х65 см Підвісна складана сушарка для продуктів

Кошик-сітка для сушіння риби грибів та фруктів 45х45х64 см Підвісна складана сушарка для продуктів
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 650 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Количество секций | 3 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 350 мм |
| Вид секций | сетка |
| Максимальная производительность | 4 |
| Цвет корпуса | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-17