
Сітка для сушіння риби та фруктів 45х45х65 см 3 полиці HP227
Продавець: HappyHouse
166 ₴301 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 4570SF0
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сітка для сушіння риби та фруктів 45х45х65 см 3 полиці HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →
Міцна складна сітка для сушіння риби, грибів, овочів та фруктів (35x35x65 см).

Підвісний кошик-сітка для сушіння риби грибів та фруктів 45х45х55 см

Кошик-сітка для сушіння риби грибів та фруктів 40х40х65 см Підвісна складана сушарка для продуктів

Кошик-сітка для сушіння риби грибів та фруктів 45х45х64 см Підвісна складана сушарка для продуктів
📋 Технічні характеристики
| Высота | 650 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Количество секций | 3 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 450 мм |
| Вид секций | сетка |
| Максимальная производительность | 5 |
| Цвет корпуса | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-19
Все сподобалося.повідок простенький,але гарний,для котика підійшов.Дякую за швидке відправлення і приємне спілкування.🤗
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності