
Снігокат з кермовим керуванням (м'яке сидіння, металева рама, 2 положення керма) MS 1778-11 Зелений
Продавець: Круті тачки
3 505 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MS 1778-11
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Снігокат з кермовим керуванням (м'яке сидіння, металева рама, 2 положення керма) MS 1778-11 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Снігокат з кермовим керуванням (м'яке сидіння, металева рама, розмір 125-49-44см) MS 4636-2 Червоний

Снігокат з кермовим керуванням (м'яке сидіння, металева рама, 2 положення керма) MS 1778-10 Рожевий

Снігокат з кермовим керуванням (м'яке сидіння, металева рама, мотузка) MS 1778-W Білий

Снігокат з кермовим керуванням (м'яке сидіння, металева рама, мотузка) MS 1778-BL Синій
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота | 41 см |
| Длина | 106 см |
| Количество мест | 1 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Масса | 7 кг |
| Материал | Металл |
| Особенности | Руль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Снегокат |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 47 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-28
Снігокат гарної якості, легкий та зручний. Дитина задоволена.
2026-01-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-25
Найкраща ціна, товар відповідає опису і швидка доставка!
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


