
Снігокат з кермовим керуванням (м'яке сидіння, металева рама, розмір 125-49-44см) MS 4636-3 Чорний
Продавець: Круті тачки
3 494 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: MS 4636-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Снігокат з кермовим керуванням (м'яке сидіння, металева рама, розмір 125-49-44см) MS 4636-3 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Снігокат з кермовим керуванням (м'яке сидіння, металева рама, 2 положення керма) MS 1778-8 Синій Стіч

Снігокат з кермовим керуванням (м'яке сидіння, металева рама, 2 положення керма) MS 1778-9 Червоний Майнкрафт

Снігокат з кермовим керуванням (м'яке сидіння, металева рама, 2 положення керма) MS 1778-11 Зелений

Снігокат з кермовим керуванням (м'яке сидіння, металева рама, розмір 125-49-44см) MS 4636-2 Червоний
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Снегокат |
| Материал | Металл |
| Количество мест | 1 |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Максимальная нагрузка | 40 кг |
| Особенности | Руль |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 125 см |
| Ширина | 49 см |
| Высота | 44 см |
| Масса | 7.5 кг |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-01-09
2025-12-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-07
2025-11-25
Переваги
Гарне обслуговування2025-11-22



