
Собачка на радіокеруванні (2 види, 18 функцій, підсвічування, звук) 777-338
Продавець: Круті тачки
1 582 ₴2 138 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 777-338
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Собачка на радіокеруванні (2 види, 18 функцій, підсвічування, звук) 777-338». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 18.5 мм |
| Длина | 29 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 18 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Тип | Щенок |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-05
Переваги
Гарне обслуговування




