
Собачка на радіокеруванні (світло, звук, сенсорне керування, акумулятора 3.7V) 878C
Продавець: Круті тачки
1 213 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 878C
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Собачка на радіокеруванні (світло, звук, сенсорне керування, акумулятора 3.7V) 878C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 190 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 210 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Животные |
| Цвет корпуса | Белый |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-04
Іграшка сподобалась усім))) І батькам, і дитині) Дитина у захваті! 🥰все чудово)єдина незручність, для зарядки потрібно розкрутити відділення з акумуляторами, дістати, а потім підключати до розетки...
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




