
Сонячна панель Solar Panel 1270х600х35 мм 150W 18V HP227
Продавець: HappyHouse
2 909 ₴3 128 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 150W12VSLNPNL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сонячна панель Solar Panel 1270х600х35 мм 150W 18V HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал рамки | Алюминий |
| Степень защиты IP | 67 |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Ширина | 600 мм |
| Мощность | 150 Вт |
| Длина | 1270 мм |
| Напряжение | 2000 В |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| КПД, не менее | 21.2 % |
| Толщина | 35 мм |
| Вес | 8 |
| Количество элементов | 144 |
| Напряжение при максимальной мощности | 41.65 |
| Напряжение холостого хода | 49.5 |
| Ток короткого замыкания | 13.85 |
| Ток при максимальной мощности | 12.97 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-24
продавець не мав бажання відправити товар мені пенсіонерові без предоплати. Всі продавці в кого брав товар мене розуміли. Брав товар до 10 тисяч. Ніхто застави не брав. Теж брав товар великих габаритів, но такого не було щоб мені відказали. Не рекомендую того продавця пенсіонерам які не можуть оплатити заставу.....
Переваги
Неввічливий продавець


