
Стільчик для годування для ляльок FiVEoNiNE (аксесуари) T774051 Бежевий
Продавець: Круті тачки
1 048 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T774051
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стільчик для годування для ляльок FiVEoNiNE (аксесуари) T774051 Бежевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 670 мм |
| Длина | 285 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игрушечная мебель |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 385 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-02
Стільчик для годування кукол.Чудовий
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






