
Дитячий стільчик для годування CARRELLO Caramel CRL-9501/3 Palette Grey Темно-сірий
Продавець: Круті тачки
5 344 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CRL-9501/3 Palette Grey
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий стільчик для годування CARRELLO Caramel CRL-9501/3 Palette Grey Темно-сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий стільчик для годування на коліщатках з кошиком EL CAMINO Dolce M 3236 Rosette Рожевий

Дитячий стільчик для годування (трансформер, дерев'яний) Graphite білий

Дитячий стільчик для годування (трансформер, дерев'яний) Graphite дуб клондайк

Дитячий стільчик для годування ТМ "Мася" №2013 - "Тигр" Білий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Украина |
| Вид аксессуара | Ремни безопасности |
| Высота в сложенном виде | 1020 мм |
| Высота с учетом спинки | 1020 мм |
| Глубина | 680 мм |
| Длина в сложенном виде | 600 мм |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Комплектация столиком-подносом | Да |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Опоры стульчика | колесики |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Подножка | Да |
| Положения наклона спинки | 3 |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Классический стульчик |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 600 мм |
| Ширина в сложенном виде | 600 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності


