
Стійка для одягу для підлоги з 16 гачками, 184 см, до 30 кг, Синій / Вішалка для одягу для підлоги / Вішалка-тренога
Продавець: HUGO
493,18 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 23457762802
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Стійка для одягу для підлоги з 16 гачками, 184 см, до 30 кг, Синій / Вішалка для одягу для підлоги / Вішалка-тренога». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Вішалка підлогова з полицею для взуття, 172х80х30см, YH 9916 / Стійка для одягу в передпокій / Стійка вішалка для одягу та взуття

Стійка для одягу для підлоги з 16 гачками, 184 см, до 30 кг, Зелений / Вішалка для одягу для підлоги / Вішалка-тренога

Підлогова вішалка для одягу з полицями, 170х160х36см, RD-9007, Чорний / Стійка для одягу / Шафа для одягу

Подвійна вішалка для одягу + 2 полиці, 162х96х44см, до 40 кг / Підлогова стійка для одягу / Стійка-вішалка
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Количество крючков | 16 |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Ширина | 470 мм |
| Высота | 1840 мм |
| Вес | 2.5 кг |
| Разборная конструкция | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-16
Надіюсь товар був якісний, шкода що не отримав, посилку десь загубила Нова пошта...
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-01-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-18
Переваги
Швидко відправили