
Столик зі стільцем Bambi дитячий складний M 5968-8 Котик Рожевий
Продавець: Круті тачки
1 138 ₴1 559 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5968-8 K20
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Столик зі стільцем Bambi дитячий складний M 5968-8 Котик Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Высота | 570 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Глубина | 595 мм |
| Длина | 440 мм |
| Опоры | металл |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Столешница | ДСП покрытая пластиком |
| Стульчик | 1 шт |
| Цвет | Розовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-19
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності






