
Сушарка для взуття Sothing без таймера
Продавець: Big Lavka
745,5 ₴994 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1008-627-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сушарка для взуття Sothing без таймера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Електрична сушарка для взуття з таймером HYLLIS 85601 Пристрій для сушіння черевиків

Електрична сушарка для взуття з живленням від 220V Shoe dryer LY-780 Сушарка з УФ-стерилізацією

Електрична сушарка для взуття з регулюванням температури, SH-3 / Електросушарка для взуття / Взуттєва сушарка

Електрична сушарка для взуття з антибактеріальною з ультрафіолетом Shoes Dryer SH01 Білий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Sothing |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 29 мм |
| Длина | 170 мм |
| Защита от перегрева | Нет |
| Индикатор работы | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Область применения | сушка обуви |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 71 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


