
Танк на радіокеруванні (акум. 3.7 V, пульт 2.4 Ghz, підсвічування, парогенератор, стріляє орбізами) 6689
Продавець: Круті тачки
1 098 ₴1 504 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6689
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Танк на радіокеруванні (акум. 3.7 V, пульт 2.4 Ghz, підсвічування, парогенератор, стріляє орбізами) 6689». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Танк на радіокеруванні, що стріляє водяними кульками / Танк на пульті управління / Танк іграшка

Танк на радіокеруванні (акум. 3.7V, пульт упр. 2.4Ghz, світло, звук, стріляє м'якими патронами) DH 666-74 B

Танк на радіокеруванні (стріляє водою, обертання на 360 °, USB-кабель, роликові колеса, тріскачка) SL 8014 A

Танк на радіокеруванні Булат (2 режими, світло, звук, пульт 27 MHz, масштаб 1:30) TK-30021
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 150 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 220 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Танк |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-12
Все добре, рекомендую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


