
Тісто для ліплення Маленький дантист (аксесуари, трафарети, бормашинка, 4 кольори тіста) 6818-3
Продавець: Круті тачки
567 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6818-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Тісто для ліплення Маленький дантист (аксесуари, трафарети, бормашинка, 4 кольори тіста) 6818-3». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Тісто для ліплення, що світиться в темряві, з формами 10 різних кольорів FLUORIC TMD-FL10-01U,02U,03U

Тісто для ліплення "Master Do" Паста-шеф з аксесуарами TMD-16-01

Тісто для ліплення "MASTER DO" Паста шеф (15 брусочків, 5 баночок, 4 насадки, аксесуари) TMD-16-01U Danko Toys

Тісто для ліплення Гриль (5 кольорів, апп-прес, інструмент, посуд, у коробці) MK 2241
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 см |
| Длина | 33 см |
| Количество цветов в наборе | 4 |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Тесто |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 6 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-06
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-07-08
Купувала як подарунок для дитини. На прохання товар був вчасно відправлений. Дитина дуже задоволена
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності


