
Тісто для ліплення Noodle machine (10 кольорів, аксесуари) 8305
Продавець: Круті тачки
614 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 8305
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тісто для ліплення Noodle machine (10 кольорів, аксесуари) 8305». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Тісто для ліплення, що світиться в темряві, з формами 10 різних кольорів FLUORIC TMD-FL10-01U,02U,03U

Тісто для ліплення "Master Do" Паста-шеф з аксесуарами TMD-16-01

Тісто для ліплення "MASTER DO" Паста шеф (15 брусочків, 5 баночок, 4 насадки, аксесуари) TMD-16-01U Danko Toys

Тісто для ліплення Гриль (5 кольорів, апп-прес, інструмент, посуд, у коробці) MK 2241
📋 Технічні характеристики
| Производитель | ENKI |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Длина | 40 см |
| Количество цветов в наборе | 10 |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Набор для лепки |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 9 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-09-23
Уточнюйте день відправки у менеджера
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна


