
Тісто для ліплення Стоматолог (5 баночок з тестом, аксесуари) 2936 C
Продавець: Круті тачки
427 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2936 C
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Тісто для ліплення Стоматолог (5 баночок з тестом, аксесуари) 2936 C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Тісто для ліплення, що світиться в темряві, з формами 10 різних кольорів FLUORIC TMD-FL10-01U,02U,03U

Тісто для ліплення "Master Do" Паста-шеф з аксесуарами TMD-16-01

Тісто для ліплення "MASTER DO" Паста шеф (15 брусочків, 5 баночок, 4 насадки, аксесуари) TMD-16-01U Danko Toys

Тісто для ліплення Гриль (5 кольорів, апп-прес, інструмент, посуд, у коробці) MK 2241
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 28 см |
| Длина | 22 см |
| Количество цветов в наборе | 5 |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Тесто |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 7 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-09-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-10
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


