
Тісто для ліплення Єдиноріжок Поні (молди, 4 кольори) PD 8806 KB
Продавець: Круті тачки
626 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: PD 8806 KB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тісто для ліплення Єдиноріжок Поні (молди, 4 кольори) PD 8806 KB». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Тісто для ліплення, що світиться в темряві, з формами 10 різних кольорів FLUORIC TMD-FL10-01U,02U,03U

Тісто для ліплення "Master Do" Паста-шеф з аксесуарами TMD-16-01

Тісто для ліплення "MASTER DO" Паста шеф (15 брусочків, 5 баночок, 4 насадки, аксесуари) TMD-16-01U Danko Toys

Тісто для ліплення Гриль (5 кольорів, апп-прес, інструмент, посуд, у коробці) MK 2241
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 20 см |
| Длина | 29 см |
| Количество цветов в наборе | 4 |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Тесто |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 8 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-21
Вдруге купую у цього продавця і все подобається! На зв’язку по максимуму, одразу відповідають і уточнюють умови замовлення. Надійне пакування і повний супровід замовлення.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


