
Точильний алмазний брусок точилка камінь 600# SY Tools для заточки інструментів і ножів
Продавець: ТехноКот
120 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: Sy20-9
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Точильний алмазний брусок точилка камінь 600# SY Tools для заточки інструментів і ножів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Точильний алмазний брусок камінь Ruixin 4шт набір точильних алмазних брусків для заточки ножів

Точильний алмазний брусок камінь точилка для заточки ножів 240# SY Tools

Точильний алмазний брусок точилка 200# SY Tools камінь для заточки ножів

Точильний алмазний брусок на алюмінієвій основі Ruixin 4шт набір точильних брусків для кухні
📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 9 мм |
| Вес | 45 г |
| Производитель | Sy tools |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал стержня | Алмазный |
| Зернистість | 600# |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-31
Замовляв 240 600 1200Приїхало 240 600 1000Але може це і на краще вийшло.Хай так і буде.Дякую.Миру та перемоги!
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна


