
Трактор електромобіль дитячий (2 мотори 200W, акумулятор 24V10AH, пульт 2,4G, EVA) Bambi M 4643EBLR-5(24V) Зелений
Продавець: Круті тачки
22 200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4643EBLR-5(24V)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трактор електромобіль дитячий (2 мотори 200W, акумулятор 24V10AH, пульт 2,4G, EVA) Bambi M 4643EBLR-5(24V) Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Вес | 28 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Емкость аккумулятора | 10 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа, Пластик |
| Мощность двигателя | 200 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Особенности | Ремни безопасности, Звуковые эффекты, Зеркала заднего вида, Световые эффекты, Передние фары, Амортизатор |
| Передачи | 1 скорость назад, 1 скорость вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Трактор |
| Цвет | Зелёный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-25
Переваги
Швидко відправили



