
Трактор електромобіль дитячий Bambi (пульт 2.4GHz, 2 мотори 45W, акумулятор 12V7AH, TF) M 6038EBLR-5 Зелений
Продавець: Круті тачки
7 883 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: M 6038EBLR-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трактор електромобіль дитячий Bambi (пульт 2.4GHz, 2 мотори 45W, акумулятор 12V7AH, TF) M 6038EBLR-5 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Вес | 14.73 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Высота | 52 см |
| Диаметр задних колес | 260 мм |
| Диаметр передних колес | 230 мм |
| Длина | 89 см |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Защитный бампер | Спереди |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты, Мелодии, Ремни безопасности, MP3-разъем |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Трактор |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 51 см |
| Ширина сиденья | 29 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-29




