
Трактор на радіокеруванні (акумулятор, світлові та звукові ефекти, у коробці) Z 6808 A
Продавець: Круті тачки
1 145 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Z 6808 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трактор на радіокеруванні (акумулятор, світлові та звукові ефекти, у коробці) Z 6808 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Танцюючий трактор на радіокеруванні з пісні Синій трактор і світловими ефектами Зелений

Танцюючий трактор на радіокеруванні з пісні Синій трактор і світловими ефектами Червоний

Трактор на радіокеруванні танцюючий стрибаючий зі звуковими ефектами Crazy Jumping Car Зелений

Трактор на радіокеруванні танцюючий стрибаючий зі звуковими ефектами Crazy Jumping Car Синій
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 150 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 320 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Экскаватор |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Ширина | 106 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-26
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


