
Трансформер Автобот Оптимус прайм W 8836 C
Продавець: Круті тачки
746 ₴1 035 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: W 8836 C
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трансформер Автобот Оптимус прайм W 8836 C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 275 мм |
| Высота упаковки | 360 мм |
| Длина | 240 мм |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 90 мм |
| Ширина упаковки | 155 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-14




