
Трансформер робот іграшковий (10 цифр, цифри збираються в робота) 788-74Y
Продавець: Круті тачки
635 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 788-74Y
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трансформер робот іграшковий (10 цифр, цифри збираються в робота) 788-74Y». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина упаковки | 350 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-19
Переваги
Гарне обслуговування




