
Трансформер робот іграшковий леопард (аксесуари, що трансформується в леопарда) LJ 1624
Продавець: Круті тачки
814 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LJ 1624
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трансформер робот іграшковий леопард (аксесуари, що трансформується в леопарда) LJ 1624». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота упаковки | 340 мм |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-14
Все супер ,іграшка гарної якості,сину сподобалось!
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




