
Трансформер робот Оптимус Прайм (трансформується в машину, аксесуари, висота 21см) D 591-3
Продавець: Круті тачки
471 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: D 591-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трансформер робот Оптимус Прайм (трансформується в машину, аксесуари, висота 21см) D 591-3». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 210 мм |
| Высота упаковки | 270 мм |
| Длина | 210 мм |
| Длина упаковки | 224 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина упаковки | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-30
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець



